Nábytek-hsp.cz

Manipulační technika jako vozíky a rudly

Manipulační technika pro sklady jako nízkozdvižný vozík, manipuplační vozík, rudl a schodišťový rudl a další rudly které nabízíme patří v poměru cena x užitná hodnota mezi špičku v nabídce na trhu v ČR.Jejich vysoká kvalita a dlouholeté zkušenosti s jejich prodejem nás opravňují k tomu tvrdit,že nabízíme jedny z nejlepších výrobků které můžete na netu najít.

Uvedené výrobky samozřejmě nevedeme skladem, ale v dostatečném množství jsou ve velkoskladu, abychom do týdne uspokojili všechny naše zákazníky.Za povšimnutí stojí i velmi kvalitní schodišťový rudl jehož cena je rovněž vynikající - stal opravdovým prodejním hitem.

Druh zboží:
Materiál
Druh zboží: Materiál
Značka - řada Dodání
Záruka min.
Zvýhodnění:
Výrobci:
zavřít
řadit podle počet zboží Zobrazuji 12 z celkového počtu zboží 2

Manipulační vozík

2 218 Kč

Kat. č.: VAM.W-5

Kovová manipulační plošina, určená pro lehké přemístění objemných předmětů. Její váha je 20 kg, její nosnost je 250 kg. Všechny kolečka jsou otočná a zadní dvě kolečka jsou s brzdou.

detail Doba dodání: 1 týden

Schůdky dvoustupňové s madlem - 2SH

původní cena
2 275 Kč
2 172 Kč

Kat. č.: PROR.2SH

Schůdky s madlem s nosností 120 kg, celokovová pevná konstrukce, gumové návleky nohou proti skluzu, gumová nášlapná plocha, opěrné madlo se stabilizačními nožičkami (lze upevnit z obou stran schůdku)...

detail Doba dodání: 3-6 týdnů
Speciální nabídky a služby
Nábytek podle místnosti
Nábytek podle typu
Informace
Partneři
Obchodní pratner
Interiérové studio HSP